Ruszyła wielkanocna akcja lokalnej pomocy Banku BGŻ

Święta Wielkanocne to czas szczególny, w którym odczuwamy radość płynącą z przebywania razem, ale także z czynienia życzliwych gestów.

W takim czasie chcielibyśmy, aby wszyscy mogli dzielić się radością, pogodą i życzliwością.

Dlatego z inicjatywy pracowników banku, placówki Banku BGŻ w wielu małych miejscowościach postanowiły wesprzeć najbardziej potrzebujących i przekazać ponad 450 bonów towarowo ? żywieniowych o łącznej wartości 24 tys. zł. Oprócz Tarnobrzega, pomoc otrzymali mieszkańcy Staszowa i Kielc.

Wyboru pomagały pracownikom dokonać lokalne instytucje i organizacje, które będąc najbliżej mieszkańców, najlepiej wiedzą, nie tylko w jaki sposób można im pomóc, ale także, gdzie taka pomoc powinna trafić w pierwszej kolejności.

Ostatecznie, kupony premiowe trafiły do rąk Dyrektora Domu Dziecka w Skopaniu Pana Damian Szwagierczaka, który był bardzo wdzięczny za ten gest. Starostwo powiatowe w Tarnobrzegu, pod które podlega obdarowana przez Bank BGŻ placówka stwierdziło, że ta pomoc najbardziej przyda się właśnie podopiecznym ze Skopania.

– Święta wielkanocne są czasem rodzinnym, czasem radości, ale też okazją do refleksji. To też jedna z okazji, aby wyciągnąć pomocną dłoń.Każde najdrobniejsze nawet wsparcie, ma ogromną wartość, jest chwilą podarowaną drugiemu człowiekowi w naszym codziennym zabieganym życiu ?  ? mówi Dyrektor Oddziału Operacyjnego w Tarnobrzegu Banku BGŻ, Monika Sołek.
Dzielmy się wielkanocną radością.

Zdjęcie: Życie Lokalne www.zycielokalne.com
Na zdjęciu: Dyrektor Oddziału Operacyjnego Banku BGŻ w Tarnobrzegu przekazuje bony na ręce Dyrektora Domu Dziecka w Skopaniu Panu Damianowi Szwagierczakowi.