Już w niedzielę mecz ze Stalą Mielec

W niedzielę 1 maja, o godzinie 16.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg zagrają w Mielcu z tamtejszą Stalą.
– Na wyjazdach gramy niestety gorzej niż na własnym stadionie, gdzie wygrywamy wszystkie mecze. Mam jednak nadzieję, że właśnie w Mielcu przełamiemy tę niekorzystną passę i przywieziemy stamtąd trzy punkty. Jedziemy po zwycięstwo ? mówi trener Siarkowców Adam Mażysz.

Siarka zajmuje trzecią pozycję w tabeli grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi, z dorobkiem 41 punktów. Stal po 21 kolejkach jest 14. Piłkarze tej drużyny zdobyli do tej pory 21 punktów.

W tym sezonie Siarkowcy na boisku przeciwnika wygrali 2 razy, 4 razy zremisowali i 4 razy przegrali. Stal na własnym stadionie wygrała natomiast 3 razy, 2 razy zremisowała i poniosła 5 porażek.

W rundzie jesiennej w Tarnobrzegu pojedynek tych zespołów zakończył się zwycięstwem Siarki 2-1. Bramki dla gospodarzy strzelili Jacek Kuranty i Paweł Krzemiński, dla gości trafił natomiast Igor Wójtowicz.

W niedzielę drużyna Siarki wybiegnie na boisko w najsilniejszym składzie.
 
Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gości. Za zwycięstwo Siarki płacą 2,45 zł za każdą postawioną złotówkę, podczas gdy za remis 3,10 zł, a za zwycięstwo gospodarzy  2,50 zł.

Mecz zostanie rozgrywany w ramach 22 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.