Media Expert i PlayStations na dniach Tarnobrzega

Już niedługo  bo od 27 do 29 maja Media Expert wraz z PlayStations przeniesie wszystkich chętnych tarnobrzeżan w świat gier multimedialnych z kontrolerem ruchu PlayStations Move! W specjalnie przygotowanym na tę okazję namiocie znajdzie się osiem stanowisk do rozgrywek sportowych.

Prezentacja rozpocznie się już w piątek i potrwa do niedzieli. Dla najbardziej aktywnych graczy przygotowaliśmy gadżety i gry PS3.
Zapraszamy całe rodziny na dobrą zabawę i emocjonujące rozgrywki.

Godziny  rozgrywek:
Piątek 16 ? 19
Sobota 14 ? 19
Niedziela 12 ? 19

Rozgrywki będą odbywały się na grach:
SingStar Dance ? jedno stanowisko
Wyginaj się solo lub z partnerem. W grze może brać udział do dwóch osób, śpiewając i tańcząc z dwoma mikrofonami i 1 (lub 2) kontrolerami ruchu PlayStation?Move.
Naśladuj tancerza na ekranie – im lepiej się ruszasz, tym lepiej punktujesz!

PlayStations Move Herosi ? jedno stanowisko
Przemierzaj krainy Ratcheta & Clanka, Jaka & Daxtera i Sly’a Raccoona, połączone w jedną przygodę z kontrolerem ruchu PlayStation Move.
Wykorzystaj arsenał potężnego uzbrojenia, aby pokonać tajemniczych i złowrogich przeciwników.

Start The Party –  jedno stanowisko
Zobacz siebie na ekranie w serii szybkich i beztroskich gier imprezowych, z których czerpać radość może cała rodzina. Użyj kontrolera ruchu PlayStation Move, aby manipulować całą masą powiększonych przedmiotów.

Sport Champions ? pięć stanowisk
Przygotuj się na rywalizację w serii zabawnych, egzotycznych dyscyplin, gdy sportowcy z całego świata zjeżdżają w jedno miejsce, aby rozstrzygnąć, który z nich jest najlepszy.
Rywalizuj ze znajomymi i rodziną w zmaganiach o najwyższe laury w Champions Cup.

Zapraszamy Media Expert