Siarka Tarnobrzeg ? Bogdanka II Łęczna – zapowiedź

Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca o godzinie 17.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg na własnym boisku podejmować będą drużynę Bogdanki II Łęczna. – Tak jak przed tygodniem gramy z drużyną, która walczy o utrzymanie w lidze. Możliwe, że rezerwy Bogdanki zostaną wzmocnione zawodnikami z pierwszego zespołu, co na pewno podniesie poziom sportowy widowiska. Tradycyjnie u siebie gramy o trzy punkty.

Nasi kibice mogą spodziewać się małych niespodzianek w składzie. Możliwe, że na boisko wybiegnie kilku młodych piłkarzy ? mówi trener Siarki Adam Mażysz.

W rundzie jesiennej Siarkowcy przegrali w Łęcznej 1-2. Bramkę dla Siarki zdobył wtedy Janusz Hynowski. Dla gospodarzy dwa razy trafił Grzegorz Szymanek.

Siarkowcy w tym sezonie nie przegrali jeszcze na stadionie przy al. Niepodległości. W dotychczasowych 13 meczach na własnym boisku piłkarze Siarki odnieśli 11 zwycięstw i dwa razy zremisowali. Drużyna rezerw Bogdanki Łęczna na wyjeździe odniosła 4 zwycięstwa, raz zremisowała i 8 razy przegrała. Piłkarze tej drużyny w meczach wyjazdowych stracili najwięcej bramek ze wszystkich ekip grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.

Siarka zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli. Bogdanka II Łęczna plasuje się na pozycji 12 i ma 2 punkty przewagi nad pierwszą ?pod kreską? Unią Nowa Sarzyna.

Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gospodarzy. Za zwycięstwo Siarki płacą 1,60 zł za każdą postawioną złotówkę, podczas gdy za remis już 3,60 zł a za zwycięstwo gości aż 4,40 zł.

Mecz zostanie rozgrywany w ramach 27 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.

W związku z trwającą na stadionie przy Al. Niepodległości instalacją dachu spotkanie zostanie rozegrane bez udziału kibiców gości.