Koncert charytatywny Elvis Deluxe + The Stubs

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych ?Niezależni-Razem? zaprasza serdecznie na charytatywny koncert rockowo-rocknrollowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie letniego turnusu rehabilitacyjnego niepełnosprawnej Agnieszki z Tarnobrzega.

 Impreza na której zagrają zespoły Elvis Deluxe oraz The Stubs odbędzie się 17 czerwca (piątek) o godz. 20:00 w klubie Tapima. Sprzedaż biletów w cenie 10zł bezpośrednio przed koncertem.

Elvis Deluxe

Zespół Elvis Deluxe powstał 9 lat temu jako projekt przyjaciół chcących dać upust zamiłowaniu do inspirowanego latami 60. stoner rocka. W skład zespołu wchodzą członkowie takich kapel, jak The Black Tapes, Houk, Ahimsa, Oregano Chino, Coalition czy Hundred Inch Shadow. Latem ubiegłego roku w warszawskim Lubię Wąchać Winyl Studio zespół zarejestrował materiał na nową płytę, która zebrała świetne recenzje w Polsce i Europie (Nie wiem, jak oni to robią, ale gitary i szczególnie perkusja to majstersztyk ostatni raz słyszany chyba na „czwórce? Led Zeppelin. Każde uderzenie i każdy brzęk struny jest tak tłusty, jak to tylko możliwe. Wszystko razem brzmi z takim kopem, że chce się od razu pójść na koncert, a na pewno wywalić na śmietnik wszystkie te biedne krążki robione na komputerkach przez domorosłych producentów ? Violence Magazine) Muzyka zespołu Elvis Deluxe to rockowy cios w szczękę po którym w głowie na długo pozostają wariacje gitarowych dźwięków. To trzeba usłyszeć, zwłaszcza na żywo.

http://www.youtube.com/watch?v=bBnemp-qDHE

The Stubs

The Stubs to młody polski zespół pochodzący z Warszawy, o którym na próżno szukać dokładniejszych informacji w internecie. Żadnej płyty, żadnych recenzji, biografii, wywiadów itd. Oficjalna strona zespołu zawiera jedynie maila kontaktowego, profil na facebooku skład a kanał na you tube kilka utworów autorstwa warszawiaków. Choć na pierwszy rzut oka wygląda to na marketnigowo-promocyjne samobójstwo, to w rzeczywistości zmusza do skupieniu się tylko i wyłącznie na muzyce. A ta, trzeba to przyznać, jest pierwszej klasy. Jej charakter oddaje określenie użyte przez samych muzyków ? low budget rock?n’roll! Ich muzyka to ostra porcja sytego, brudnego i temperamentnego rock?n’rolla. Nie jest to muzyka do kontemplowania w absolutnym skupieniu. The Stubs najlepiej czują się gdy odtwarzani są na tzw. ?pełen regulator? ? głośno i niegrzecznie, tak aby obudzić sąsiada.

http://www.youtube.com/watch?v=cDXxe8KSyfg&feature=related

Więcej info o zespołach:
Elvis Deluxe – http://www.myspace.com/elvisdeluxe
The Stubs – http://www.myspace.com/wearethestubs

Honorowy patronat nad koncertem objął Tadeusz Gospodarczyk Radny Rady Miasta Tarnobrzega.