Warsztaty z Pawłem Zawitkowskim

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci, Młodzieży Niepełnosprawnej i Ich Rodzin „PRZYJACIEL” zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych na warsztaty ze znanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim dotyczące opieki i pielęgnacji dzieci niepełnosprawnych.
Piątek, 24 czerwca. Zapisy i informacje: 692-061-854. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty organizowane w ramach projektu „Rehabilitacja i prawidłowa opieka droga do usprawniania i rozwoju dzieci niepełnosprawnych”, 
współfinansowane przez Urząd Miasta Tarnobrzeg ze środków na realizację zadań publicznych z zakresu Polityki Społecznej.

Paweł Zawitkowski Fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizuje się terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Poradni Diagnostyki i Terapii Neurologicznej ?POLEK?. Autor wielu artykułów i publikacji na temat ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym ?Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka? oraz książki i filmu ?Co nieco o rozwoju dziecka?. Od lat doradza rodzicom jak poprzez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Animator przedziwnych projektów, wielbiciel ?medycznych? prowokacji, dobrej kuchni, książek, roweru, nart, kite`a i snu. Wiele razy ze swoimi poradami występował w Dzień dobry TVN.