Siarka zagra ze Strumykiem Malawa

W środę 31 sierpnia o godzinie 17.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg zagrają na wyjeździe ze Strumykiem Malawa. Spotkanie zostanie rozegrane w Łańcucie.

Po 3 kolejkach rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi Siarka zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów i bilansem bramek 2-2. 

Siarkowcy do tej pory remisowali bezbramkowo na własnym stadionie z drużyną Tomasovi Tomaszów Lubelski, pokonali na wyjeździe 2-1 Podlasie Biała Podlaska i przegrali w minioną sobotę na własnym boisku 0-1 z Karpatami Krosno.

Strumyk w tym sezonie jeszcze nie wygrał i z 1 punktem na koncie zajmuje 14 pozycję w lidze. Piłkarze z Malawy w pierwszej kolejce zremisowali na własnym stadionie 3-3 z drużyną Podlasia, tydzień później przegrali 1-0 w Krośnie, a w ostatniej kolejce ulegli u siebie ekipie Unii Nowa Sarzyna 0-2.

– Jak nie wygrywa się u siebie, to trzeba to robić na wyjeździe. Strumyk jest beniaminkiem, ale na pewno, jak każda drużyna na własnym boisku będzie groźny. Jesteśmy bardzo mocno zmobilizowani i do Malawy jedziemy po komplet punktów.? mówi trener Siarki Adam Mażysz.

Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gości. Za zwycięstwo Siarki płacą 2,05 zł za każdą postawioną złotówkę, za remis 3,25 zł a za zwycięstwo Strumyka 2,95 zł.

Mecz zostanie rozegrany w ramach 4 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.