W sobotę mecz z Izolatorem Boguchwała

W sobotę 10 września o godzinie 16.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg na własnym boisku podejmować będą drużynę Izolatora Boguchwała.
– Jesteśmy mocno zmobilizowani. Izolator to dobry zespół i na pewno mecz nie będzie łatwy. Naszym atutem będzie własne boisko. Liczymy, że pomogą nam także kibice. Wyjdziemy na boisko po trzy punkty ? mówi trener Siarki Adam Mażysz.

Po 5 kolejkach rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi Siarka zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów i bilansem bramek 3-3. W ostatniej kolejce Siarkowcy zremisowali na własnym boisku z Unią Nowa Sarzyna 1-1.

Izolator zajmuje obecnie 3 pozycję w tabeli. Piłkarze tej drużyny w pierwszych pięciu meczach sezonu zdobyli 10 punktów, strzelili 11 bramek i stracili 4. W ubiegły weekend ekipa z Boguchwały na własnym boisku rozbiła 5-0 Strumyk Malawa. Jedną z bramek zdobył grający w ubiegłym sezonie w Siarce Tomasz Walat.
 
Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gospodarzy. Za zwycięstwo Siarki płacą 2,15 zł za każdą postawioną złotówkę, za remis 3,25 zł a za zwycięstwo gości 2,80 zł.

Mecz zostanie rozgrywany w ramach 6 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.