Capoeira – bezpłatne zajęcia pokazowe

Capoeira to brazylijska sztuka walki. Łączy w sobie nie tylko elementy walki, ale również tańca i kultury brazylijskiej. Treningi jak również Gra Capoeira odbywa się w rytmach instrumentów i śpiewie Graczy. Jest świetnym sposobem na ładną i zgrabną sylwetkę, dobrą kondycję i utrzymanie zdrowia na najwyższym poziomie.

Na treningach uczymy się zarówno poruszania, ataków i obrony. Uczymy się również grać na instrumentach, mówić po portugalsku i poznajemy tak odległą Nam kulturę z ameryki południowej. Grupa w Tarnobrzegu istnieje od lutego i osoby należące do niej regularnie ćwiczą dwa razy w tygodniu w Z.S. Ponadgimnazjalnych im. B. Głowackiego. Capoeira jest dla wszystkich bez względu na płeć i wiek. Wystarczy tylko Przyjść i Spróbować. Nie ma nic do stracenia, a można znaleźć świetną formę spędzania wolnego czasu, poznać nowych znajomych i nauczyć się kilku nowych i ciekawych rzeczy.

Nazywam się Jacek, a w Capoeira moje imię nadane mi przez mojego Mestre (Mistrza) to Marinheiro. Jestem absolwentem Jego szkoły i posiadam stopień Graduado co jest równoznaczne z osobą kompetentną i doświadczoną w prowadzeniu zajęć Capoeira. Gorąco zapraszam wszystkich chętnych na lekcję otwartą połączoną z Nowym Naborem do grupy początkującej w najbliższą sobotę. Nie trzeba nic specjalnego mieć ze sobą, wystarczą luźne ubranie i trochę chęci. Lekcje jest darmowa i każdy może przyjść zarówno przyglądać się jak również wziąć udział w treningu.

Szczegóły na plakacie.
Info: Marinheiro.