Nowa Energia PES na Podkarpaciu

Fundacja Akademia Obywatelska zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu tarnobrzeskiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 24 października 2011 r. o godz. 16.30 w siedzibie Inkubatora Trzeciego Sektora (ITS) w Tarnobrzegu, ul. 11 listopada 8a.
W trakcie spotkania zostanie zaprezentowany projekt ?Nowa Energia PES na Podkarpaciu?, którego celem jest rozwój organizacji pozarządowych z województwa podkarpackiego poprzez wzmocnienie ich potencjału.

Fundacja Akademia Obywatelska ma wiele ciekawych propozycji dla działających organizacji zarówno dla tych nowych jak i reaktywujących się, czy też z wieloletnim stażem. Oferuje m.in. szkolenia z zakresu funkcjonowania NGO, doradztwo, mentoring, Szkołę Liderów czy Szkołę Animatorów.

Inkubator Trzeciego Sektora zaprasza na spotkanie, na którym organizacje będą mogły dowiedzieć się więcej o projekcie i oferowanym wsparciu. 

Po spotkaniu informacyjnym organizatorzy zapraszają do dyskusji w Kawiarence Obywatelskiej na temat ?Aktywne społeczności?, którą poprowadzi Elżbieta Tomczak ? Animator Regionalny CAL w województwie podkarpackim.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia pod numerem tel. 600 906 557 lub mailowo tarnobrzeg@akademiaobywatelska.eu