Jutro mecz z Polonią Przemyśl

Już jutro, w sobotę 5 Listopada, o godzinie 11.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg na własnym boisku podejmować będą drużynę Polonii Przemyśl.
Będzie to pojedynek pierwszej drużyny rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi (Siarka) z przedostatnią. Siarkowcy do tej pory zdobyli 23 punkty, 6 razy wygrywając, 5 razy remisując i 2 razy przegrywając. Polonia po 2 zwycięstwach, 6 remisach i 5 porażkach ma na koncie jedynie 12 punktów.

W poprzedniej kolejce Siarka przegrała na wyjeździe z Avią Świdnik 1-2. Sobotni rywal Siakowców przed tygodniem wygrał na własnym boisku ze Strumykiem Malawa 2-0.

– Porażkę w Świdniku uważamy za wpadkę, bo piłkarsko byliśmy lepsi od Avii. Chcemy pokazać, że to był przypadek. W naszej lidze nie ma łatwych meczów i uważam, że ten też taki nie będzie. Myślę jednak, że zainkasujemy trzy punkty ? mówi trener Siarki Adam Mażysz.

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta sobotniego pojedynku widzą w drużynie gospodarzy. Za zwycięstwo Siarki płacą 1,40 zł za każdą postawioną złotówkę, za remis 4,30 zł a za zwycięstwo gości aż 5,45 zł.

Mecz zostanie rozegrany w ramach 14 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi.