Koncert zespołu Autoblues w Blues&Rocku

Blues&Rock zaprasza w piątek 25 listopada na Andrzejkowe granie czyli koncert grupy ?Autoblues?, a po koncercie na Jam Session do rana!!!

Start o godzinie 20 -tej.  Wjazd: Free. Możliwość nabycia płyty.

Bio:
Zespół AUTOBLUES powstał wiosną 2006 roku z inicjatywy jednego z nas ? gitarzysty, autora tekstów Wojtka Matyji, który do swojego projektu zaprosił znanego radomskiego wokalistę bluesowego, harmonijkarza i gitarzystę Darka ?Bluesa? Piastowicza.
Obaj mieli za sobą bogatą przeszłość artystyczną zarówno na scenie rock?owej jak i blues?owej. Osobno występowali w czołowych radomskich zespołach koncertując i biorąc udział w ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach (min.Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Rawa Blues ).
 W 2006 roku ich drogi spotkały się i powstał duet AUTOBLUES. Grają na gitarach akustycznych bez sekcji rytmicznej , Darek ?Blues? Piastowicz dogrywa na harmonijkach i śpiewa. Jego charakterystyczny wokal i dźwięk harmonijki składają się na charakterystyczną barwę jaką jest AUTOBLUES.
Wiosną 2009 roku duet występuje na koncercie przed NOCNĄ ZMIANĄ BLUESA i SŁAWKIEM WIERZCHOLSKIM W tym samym roku własnym nakładem ukazała się debiutancka płyta ?AUTOBLUES ? NOWY DZIEŃ?. Krążek zawiera siedem utworów autorstwa Wojtka Matyji oraz pięć cover?ów.
 

Strona Zespołu na Myspace

Informacja za Blues&Rock