Są już szatnie na Euroboisku

31980 złotych kosztował kontener szatniowy, który musiały kupić władze Tarnobrzega, aby można było swobodnie korzystać z Eurobiska, jakie powstało przy tarnobrzeskiej Szkole Podstawowej nr 10.

Wszystko przez to, że podczas projektowania Euroboiska nikt nie pomyślał o tym, gdzie uczniowie ani inni miłośnicy gry w piłkę nożną, będą mieli się przebierać. Teraz władze miasta, aby zapewnić komfort osobom korzystającym z boiska ze sztuczną nawierzchnią, musiały szybko dokupić budynek kontenerowy, który będzie pełnić rolę szatni sportowej.

? Niestety na szybko musieliśmy ogłaszać przetarg i szukać dodatkowych pieniędzy w budżecie, aby zapewnić jakieś minimum miłośnikom piłki nożnej, którzy będą korzystać z euroboiska. Szkoda, że nikt o tym nie pomyślał na etapie projektu, bo można było już wtedy zaplanować profesjonalne szatnie ? mówi Prezydent Tarnobrzega, Norbert Mastalerz.

W budynku mieszczą się dwie szatnie piłkarskie, pomieszczenie trenera, węzeł sanitarny i w.c. Budynek wyposażony jest w niezbędne wewnętrzne instalacje wod-kan, elektryczna, armatura sanitarna, urządzenia elektryczne tj.: gniazdka, wyłączniki i lampy oświetleniowe, oraz pojemnościowy elektryczny podgrzewacz wody.

Fot: Dariusz Bajor. Info: UM.