Sylwester na placu Bartosza Głowackiego

Lata 80-90te, muzyka klubowa i dance wraz z domieszką reagge, a do tego pokaz laserowy wraz z fontannami i kurtynami sztucznych ogni, to atrakcje, które przygotują organizatorzy tegorocznej zabawy sylwestrowej, która odbędzie się na Placu Bartosza Głowackiego.

Już po raz drugi Prezydent Tarnobrzega zdecydował się zaproponować mieszkańcom wspólne przywitanie Nowego Roku pod gołym niebem.

Oczywiście najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobra zabawa. Za organizację imprezy w tym roku odpowiadać będzie Stowarzyszenie ESTEKA, które na ten cel otrzyma z tarnobrzeskiego samorządu kwotę 40 tys. zł. Zabawa rozpocznie się 31 grudnia 2011 roku, a zakończy? o 2:30 – 1 stycznia 2012 roku.

Podczas imprezy na scenie zaprezentują się trzej dj-je, a z głośników dobiegać będą gorące dźwięki, które z pewnością zachęcą do zabawy wszystkich zgromadzonych. Tuż przed północą zaplanowano pokaz laserowy i sztucznych ogni. Za to tuż po północy życzenia wszystkim zebranym złoży Prezydent Norbert Mastalerz. 

Na Placu Bartosza Głowackiego zostanie wydzielony teren imprezy masowej, na którym obowiązywać będzie zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu.

Info: UM.