Nowa strona IKS Tarnobrzeg

IKS Tarnobrzeg w nowej odsłonie; nowa identyfikacja Klubu i nowa strona www.ikstarnobrzeg.pl. W dniu 21 grudnia 2011 roku ruszyła nowa strona IKS Tarnobrzeg, z nowym logo i z nową nazwą klubu. 
Od tej chwili i przez cały 2012 roku nasz klub będzie występował w kraju i po za granicami kraju pod nową nazwą Integracyjny Klub Sportowy Jezioro Tarnobrzeg.

 Z własnej inicjatywy chcemy pomóc Władzom Miasta w promocji Jeziora Tarnobrzeskiego.Jedynego takiego jeziora, w Europie i w Świecie, które powstało po wyrobisku kopalni siarki.

Pragniemy również podziękować obecnemu Prezydentowi Miasta za pomoc, wsparcie i nowe spojrzenie na sport uprawiany przez zawodników i osoby z różną niesprawnością w Tarnobrzegu. Nasze sukcesy tegoroczne i mamy nadzieje, że również sukcesy w 2012 roku, przyczynią się do promocji między innymi naszego jeziora. Pragniemy również zadbać o to by zagospodarowanie terenów wokół jeziora było jak najbardziej dostosowane dla osób niepełnosprawnych z rożną niesprawnością poprzez odpowiednią współprace z władzami miasta.

Nowa strona: www.ikstarnobrzeg.pl

Info: IKS Jezioro Tarnobrzeg