Zamieszkali i wygrali

32 calowy telewizor LCD, laptop i aparat fotograficzny ? to nagrody w loterii JESTEM STĄD!
Dziś w samo południe komisja wylosowała szczęśliwców, którzy w przyszły wtorek odbiorą nagrody.

32 calowy telewizor o wartości 1500 zł trafi do pana Jana Młodzianowskiego, który w Tarnobrzegu zameldował się 28 grudnia. Szczęśliwą posiadaczką laptopa o wartości 1100 zł została pani Janina Mielecka, która zameldowała się w naszym mieście 13 grudnia. Aparat fotograficzny powędruje za to do pana Wiesława Marszałka, który mieszkańcem Tarnobrzega jest od 8 grudnia.

– Korzyści płynących z faktu zameldowania na terenie miasta jest wiele. Warto podkreślić, że część odprowadzanego przez osoby zameldowane w gminie podatku dochodowego, zasila budżet miasta. Umożliwia to realizację wielu inwestycji, takich jak: remonty dróg, budowa przedszkoli i szkół, oświetlenia ulic, itp. ? mówił Prezydent Norbert Mastalerz. Jak zapowiada Prezydent, ta loteria była pierwszą, ale z pewnością nie ostatnią.

Adresatami loterii byli pełnoletni mieszkańcy miasta Tarnobrzeg, którzy w terminie do 31.12.2011 r. dokonali zameldowania na pobyt stały w mieście Tarnobrzeg lub złożyli w Urzędzie Skarbowym w Tarnobrzegu, ul. Wyspiańskiego 12 formularz NIP-3, w którym w pozycji B.4. oświadczą, że mieszkają na terenie miasta Tarnobrzeg.
W loterii udział wzięło trzydzieści osób. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Fot: Agata Rybka, info: UM.