Z Must be the Music do Nowej Dęby

14 lutego o godz. 19 w Samorządowym Ośrodku Kultury zagra zespół h.R.A.B.I.A. Sami muzycy określają swoją muzykę jako „histerycznie rytmiczną alternatywę bardzo intensywnie abstrakcyjną”. Zespół powstał z inicjatywy ?hRABIEGO? (Adrian Markiewicz) oraz Tomka Dzienia w 2009 roku.

Po wielu zmianach personalnych udało się wreszcie ustabilizować sytuację, i część muzyków z aktualnego składu wreszcie na stałe zagościła w zespołowych okopach, a po próbach bunkrowych wspierają resztę w zbrojnym ataku na uszy i umysły polskiego słuchacza. Muzyka formacji to przełamujące bariery połączenie różnych gatunków, zaangażowanych tekstów, świetnego brzmienia oraz świeżego nasyconego ambicją i eksperymentalizmem podejścia do formy.

Pod szyldem ?h.R.A.B.I.A.? swój pierwszy występ zespół dał 29 sierpnia na ?XIV Ogólnopolskim Spotkaniu z Piosenką Autorską ORANŻERIA 2009? otrzymując wyróżnienie specjalne i zaproszenie na Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2010. Drzwi do zaprezentowania się szerszemu gronu, otworzył mu telewizyjny program stacji Polsat, „Must Be The Music – Tylko Muzyka”, gdzie zespół zrobił furorę utworem „Warszafka”, wzbudzając w ludziach z całej Polski przeróżne uczucia, przekładające się na niezwykle ożywione i zacięte dysputy. Zespół w półfinale programu zaprezentował jeszcze utwór „Cham”, który również został bardzo przychylnie odebrany przez publikę.

Jeżeli pragniesz poczuć hrabiowską muzykę i energię płynącą od wykonujących ją ludzi, przyjdź na koncert

Zapraszamy!
Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu można kupić od 16 stycznia 2011 r. w kasie SOK.
Informacje o rezerwacji pod nr tel: 15 846 24 10.
     
ZAPRASZAMY do nowo wyremontowanej sali widowiskowej, gdzie wspaniałej muzyce będą towarzyszyć niesamowite efekty świetlne i cudowna jakość dźwięku!
     
Info: SOK Nowa Dęba