Koncert Impervious i Deamon’s Heart

W piątek 20 stycznia o godz. 19:00 w Blues&Rocku odbędzie się koncert grup Impervious i Deamon’s Heart.

Wstęp wolny!

IMPERVIOUS:

Strona:  http://www.myspace.com/imperviousofficial

Historia zespołu Impervious rozpoczęła się 30 stycznia 2010 roku. Zimą 2010 roku członkowie obecnego składu spotkali się na próbie. Skład okazał się na tyle mocny, że granie muzyki ekstremalnej nie stanowiło już przeszkody. Gatunek który obraliśmy jest połączeniem wszystkich najlepszych gatunków metalu: deathu, blacku i thrashu z elementami muzyki filmowej.
W nowym składzie, w celu ogrania zaczęliśmy tłuc klasyki metalu typu: Slayer, Vader, Behemoth oraz Metallica. Po krótkim czasie rozpoczęliśmy pracę nad własnym materiałem. Następne miesiące upłynęły na ciężkich, długich intensywnych próbach i 30 października 2010 roku doszło do rozdziewiczenia Impervious na scenie. Okazało się, że scena jest naszym żywiołem, to widać.
W styczniu 2011 roku zarejestrowaliśmy nasze pierwsze demo zatytułowane ?Blood Is The Life?.
Aktualnie zamierzamy intensywnie promować materiał licznymi koncertami.

Skład:
Kamil ,,Pazuzu? Skubida ? gitara/wokal
Jan ,,Azazel? Skubida ? gitara/ wokal wspierajacy
Zygmunt ,,Wolf? Haliniarz ? bas
Maksymilian ,,Vlad? Nowicki ? perkusja

DAEMON?S HEART:

Strona:  http://www.myspace.com/daemonsheart

Zespół Daemon?s Heart powstał na przełomie 2007/08 roku z inicjatywy dwóch obecnych gitarzystów (Dragosani, Rogal) oraz perkusisty (Pampers). Rozpuszczając wici w przeciągu kilku tygodni udało się skompletować pełny skład ? najpierw dołączył Garnek (bas) a zaraz po nim Seba (klawisze). Muzyka stanowi połączenie poprzednich projektów, głównie Desmodus Horde, Horrible Dictu oraz Ravens? Loft, z melodycznymi gitarami, klimatycznymi klawiszami i dynamicznym wokalem. Na początku lutego 2009 zespół wszedł do studia nagrywając swoje pierwsze demo ?Heartquake?, na którym znalazły się 3 utwory dostępne na stronie. Po paru latach wspólnego grania rozstaliśmy się z pierwszym pałkerem Pamperem,jego miejsce zaja Yanek a na klawisze wskoczył Filip.W tym obecnie składzie siejemy metal gdzie sie tylko da.

Skład:
Dragosani ? gitara, wokal
Rogal  ? gitara
Garnek  ? bas
Filip ? klawisze
Yanek ? perkusja