Rusza przedsprzedaż biletów na koncert grupy Mech

Bilety na koncert zespołu MECH już do nabycia. Cena przedsprzedażowa to 20 zł. W dniu koncertu cena wynosić będzie 25zł. Punkty przedsprzedaży:
Klub KońcaNieWidać ul Sandomierska 1, Tarnobrzeg
Sklep muzyczny Czak Music ul Wiślna 11/3, Tarnobrzeg

Rezerwacje: mrocktbg@gmail.com, tel: 721 111 901 ( po 18stej)

Mech (pierwotnie jako Zjednoczone Siły Natury „Mech”) powstał w Warszawie w 1977 r. z inicjatywy Macieja Januszko i Roberta Milewskiego. Początkowo zespół działał w składzie: Maciej Januszko ? śpiew, gitara; Robert Milewski ? śpiew, klawisze; Janusz Łakomiec ? gitara; Krzysztof Fijałkowski ? bas; Adam Lewandowski ? perkusja (min. Air Condition); Andrzej Nowicki ? bas (później Perfect), Janusz Domański ? perkusja.

Zespół został reaktywowany w 2004. Powrót nastąpił z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza „Kosy” Kosińskiego. W nowym składzie oprócz Macieja Januszko (śpiew), znaleźli się wybitni muzycy: Piotr „Dziki” Chancewicz ? gitary (ex- Syndia, Agency, BO-Session, Dogbite), Krzysztof Najman ? bas (ex Closterkeller, Tadeusz Nalepa, John Porter Band, Virgin), Piotr „Posejdon” Pawłowski ? perkusja (ex Closterkeller, John Porter Band, Virgin).

Jesienią 2005 ukazała się pierwsza po reaktywacji płyta zespołu na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, utrzymane w konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów „Painkiller” i „Nie widzieć nic”.

MECH jest twórcą soundtracka do polskiej gry komputerowej PAINKILLER.

Mech koncertuje na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, Hunterfest, Metal Hammer Festival, oraz u boku takich wykonawców jak Korn, Black Label Society, Soulfly czy Heaven and Hell.

Zapraszamy na stronę na FB:
http://www.facebook.com/events/181589705262591/

http://www.youtube.com/watch?v=T-IhOvx4hkc
http://www.youtube.com/watch?v=weypUIJHhwM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=o_tYuQ43xyo&feature=related