II Bal Charytatywny na rzecz ZSS

W ramach akcji ?Choinka życzeń? w sobotę, 11 lutego 2012 roku w Zajeździe ?Złoty Dukat? w Tarnobrzegu odbył się II Bal Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

Podczas trwającego do świtu balu odbyły się w formie zabawy licytacja wielu fantów. W trakcie imprezy, za symboliczną kwotę 5 zł, nabyć można było kotyliony z numerami, które wymieniane były na nagrody.

Bal przyciągnął ponad stu dwudziestu uczestników, a w rolę dobroczyńców wcielili się lokalni samorządowcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji publicznych i pracownicy Zespołu Szkół Specjalnych oraz zaprzyjaźnionego OREW-u. Nie zabrakło też zwykłych ludzi dobrego serca, którzy postanowili wesprzeć szczytny cel akcji. Głównymi sponsorami byli: firma ?Biliński? z Nowej Dęby ? producent bombek choinkowych,  ?Ce-Ce Beauty Clinic? ? salon SPA z Warszawy, firma jubilerska ?Bomar?, Kopalnie Dolomitu S.A. z Sandomierza, firma MOVE ART ze Stalowej Woli, Tarnobrzeski Dom Kultury, firma jubilerska ?Rubin?, Gabinet Kosmetyczny Danuta Burdzy z Tarnborzega, fitness klub ?Fitneska? z Tarnobrzega

Imprezę rozpoczął wspólny taniec ZUMBY, prowadzony przez pana Marka Dudę, instruktora i właściciela szkoły tańca ze Stalowej Woli. Zabawa była przednia od pierwszych chwil, aż do godzin porannych przy muzyce zespołu USC z Tarnobrzega goście nie schodzili z parkietu. Przygotowano wiele atrakcji, a wśród nich m.in. wybór Króla i Królowej Balu. Oprócz zaszczytnego, ?królewskiego? tytułu, zwycięzcy zaproszeni zostali na kolację w ?Lunch Cafe? w Sandomierzu ufundowaną przez właścicieli restauracji.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup środków dydaktycznych dla dzieci uczęszczających na zajęcia Wczesnego Wspomagania rozwoju dziecka i uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. W sumie zebrano 9350 zł. Dyrekcja nie kryła wdzięczności za okazane wsparcie. Sukces zarówno poprzedniej, jak i tegorocznej edycji balu pokazał, że naprawdę warto organizować tego typu imprezy. Serdecznie dziękujemy ludziom dobrego serca i zapraszamy za rok.