Sukces młodych ciężarowców Integracji

Na zakończonych w Sosnowcu Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wspaniale zaprezentował się wychowanek ?INTEGRACJI? Tarnobrzeg Dawid Staszuk, który został Mistrzem Polski na rok 2012.

Dawid Staszuk w kategorii wagowej do 105 kg uzyskał wynik 202,5 kg poprawiając swój rekord życiowy o 7,5 kg.
Warto dodać że tarnobrzeżanin zaliczył wszystkie 3 podejścia (I ? 192,5 kg; II ? 200 kg; III 202,5 kg).
Dawid jest uczniem Szkoły Ponadgimnazjalnej nr 1 w Tarnobrzegu. Na co dzień trenuje w Tarnobrzegu ? Słownia MOSiR Tarnobrzeg.
Sporty siłowe uprawia od ponad 3 lat. Dwukrotnie zdobywał w poprzednich latach 2 miejsce w swojej kategorii wagowej (Giżycko 2010; Knurów 2011)

Również wspaniale spisały się zawodniczki naszego klubu: Małgorzata Noga i Monika Reczek podczas rozegranych w Warszawie Mistrzostw Polski Juniorek do lat 23.

W kategorii wagowej do 84 kg ? srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski zdobyła Małgorzata Noga uzyskując wynik 70 kg.

W kategorii do 63 kg wysokie 4 miejsce uzyskała Monika Reczek z wynikiem 50 kg.

– Cieszymy się z sukcesów naszej tarnobrzeskiej młodzieży, szczególnie cieszy złoty medal uzyskany przez Dawida, cieszą oczywiście i wyniki naszych wspaniałych dziewcząt dla których był to debiut w tak ważnej imprezie i doborowej stawce zawodniczek – powiedział Marek Koczyjan ? Wiceprezes ?INTEGRACJI? Tarnobrzeg.