Lato z Radiem nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Na scenie Lata z Radiem, które 14 lipca po raz pierwszy zawita do Tarnobrzega, zagrają m.in. Leszcze, Krzysztof Krawczyk z zespołem i Stachursky. Zabawa odbędzie się na półwyspie na prawo od tarasu widokowego. W minionym tygodniu na wizję lokalną przyjechała przedstawicielka firmy, która z ramienia Polskiego Radia organizuje trasę imprez.

? Kiedy tylko pokazaliśmy nasze Jezioro i popłynęliśmy motorówką na drugi brzeg, nie było już mowy o żadnej innej lokalizacji. Bo jak przyznała pani Sabina Janocha, teren wokół Jeziora, jak i sam zbiornik, to wręcz wymarzone miejsce na gorącą wakacyjną imprezę – mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

?Lato z Radiem? odbędzie się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, ale nie w miejscu gdzie dotychczas ustawiana była scena podczas imprez, a zupełnie z innej strony. Wjeżdżając nad Jezioro od razu należy skręcić w prawo, za taras widokowy w kierunku nowej plaży i iść ok. 2 kilometry. Tam nieopodal bazy nurkowej znajduje się półwysep i właśnie tam zostanie zbudowane ?radiowe miasteczko?.

Oczywiście podczas imprez ?Lata z Radiem? nie może zabraknąć atrakcji.

Program koncertów
Prowadzenie: Roman Czejarek i Bogdan Sawicki
Studio plenerowe: Sława Bieńczycka
16.00 Początek, sygnał Lata z Radiem i przywitanie ze sceny, opis naszego miasteczka i planu wieczoru ? Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, mini konkurs o płytę, rysia, koszulkę ? promocja sklepiku
16.10 Prezentacja studia plenerowego Polskiego Radia ? Sława Bieńczycka
16.15 Centrum Uśmiechu ? CYFRA + program dla najmłodszych (ok. 60?)
17.15 konkursy sponsorów na scenie głównej, opis naszego miasteczka i planu imprezy
– mini konkurs o płytę, rysia, koszulkę ? promocja sklepiku
– Rekopol i rodzinne segregowanie
– Konsorcjum ministerstw (uwaga: nie od pierwszej imprezy)
17.50 Koncert zespołu LESZCZE (ok. 60? + ewentualne bisy 10?)
19.00 konkursy sponsorów na scenie głównej, opis naszego miasteczka i planu imprezy
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz program Poznaj Dobrą Żywność
– Taniec Lemurów oraz Cyfra +
– Kawa Prima czyli test czy dobrze znasz swojego partnera.
19.50 Koncert KRZYSZTOFA KRAWCZYKA z zespołem nr 2 (ok. 60? + ewentualne bisy 10?)
21.00 konkurs Czy znasz Polskie Radio i Lato z Radiem?
– sprawdzian wiedzy TAK i NIE, gramy wielką maskotkę „Lata z Radiem 2012?
21.20 Koncert Gwiazdy Wieczoru – STACHURSKY (ok. 60? + ewentualne bisy 10?)
22.30 pożegnanie + sztuczne ognie ? odliczamy 9,8,7? do 0
22.35 Koniec imprezy ? na pożegnanie sygnał „Lata z Radiem?.

Info: UM.