Zmagania o Puchar Prezydenta Tarnobrzega

W najbliższą niedzielę tj. 22 lipca od godziny 10.00 boiska MOSiR na Zwierzyńcu staną się areną piłkarskich zmagań.

Do rywalizacji w drugiej edycji turnieju o Puchar Prezydenta Tarnobrzega przystąpią wszystkie drużyny z terenu naszego miasta. Sportowych emocji z pewnością nie zabraknie. 

 Dzisiaj w obecności przedstawicieli klubów odbyło się losowanie grup. W zeszłym roku okazały puchar powędrował w ręce wtedy jeszcze III ligowych, dziś już grających o klasę rozgrywkową wyżej piłkarzy Siarki Tarnobrzeg, którzy po zaciętym spotkaniu pokonali jedenastkę z Mokrzyszowa. Trzecie miejsce przypadło wówczas ekipie z Wielowsi. Tak jak w zeszłym roku, niedzielny triumfator turnieju w nagrodę otrzyma komplet nowych strojów sportowych. Pozostałe drużyny otrzymają sprzęt sportowy. Organizatorzy przewidzieli również nagrody indywidualne dla: najlepszego strzelca, bramkarza i MVP, czyli najbardziej wartościowego zawodnika turnieju. Mecze odbywać się będą systemem każdy z każdym 2×20 minut na dwóch boiskach. Wstęp wolny.

– Gorąco zapraszam mieszkańców do obserwowania turnieju. Mamy największą liczbę drużyn grających w piłkarskich klasach rozgrywkowych, stąd też narodził się pomysł zorganizowania takiego turnieju. Pierwsza edycja pokazała, iż jest to ciekawa sportowa inicjatywa, stojąca na wysokim poziomie. Myślę, że wszyscy, którzy pojawią się na obiektach przy Zwierzyńcu na pewno nie pożałują. Liczę na grad goli i wspaniałych efektownych akcji. Raz jeszcze serdecznie zapraszam – Norbert Mastalerz Prezydent Tarnobrzega. 

Szczegółowy harmonogram na stronie UM.

Info: UM.