Bezpłatne seminarium dla księgowości i biznesu

Soneta, wraz z firmą komputerową Wiko z Tarnobrzega, serdecznie zapraszają na seminarium: ?enova – innowacyjny system dla księgowości i biznesu, czyli jak zwiększyć komfort i wydajność pracy??, które odbędzie się 7 listopada w Tarnobrzegu.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne dla księgowości i biznesu, zawarte w programie enova.

Seminarium skierowane jest do biur rachunkowych, kancelarii podatkowych, samodzielnych księgowych i przedsiębiorców, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowoczesnego oprogramowania do księgowości on-line. Spotkanie odbędzie się w środę tj. 7 listopada 2012 r. w godz. 11.00 ? 15.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biznesu zawarte w programie enova, a w szczególności moduły wspierające pracę biur rachunkowych (Księgowość, Kadry i Płace). Jednym z elementów prelekcji będzie innowacyjność programu enova w zakresie elektronicznej wymiany dokumentów i przesyłania e-deklaracji. W konferencji udział weźmie m.in. Robert Czuła Prezes Soneta Sp. z o.o. oraz Daniel Depa Kierownik Projektu Księgowość. Zaplanuj nowe! Zmień oprogramowanie w firmie na enovę! ? zachęcają organizatorzy spotkania.

Wśród uczestników seminarium rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki: tablety, pendrivy oraz vouchery na zakup licencji oprogramowania enova. Udział w konferencji jest bezpłatny, ilość miejsc jest jednak ograniczona. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na dedykowanej stronie www.wiko.net.pl/seminarium