Pierwsze urodziny tarnobrzeskich morsów

Stowarzyszenie Klubu Sportowego ?Bodymors? skupia w swoich szeregach amatorów zimowych kąpieli wodnych w niskich temperaturach. Większości z nas na samą myśl o wejściu do lodowatej wody cierpnie skóra, jednakże dla kilkudziesięciu śmiałków z Tarnobrzega, niska temperatura wody nie stanowi problemu. 

Mija właśnie rok działalności tarnobrzeskich ?Bodymors?. Dlatego tarnobrzeskie morsy postanowiły godnie uczcić swój pierwszy roczek. Jak inaczej mogli swój jubileusz uczcić członkowie klubu? Odpowiedź nasuwa się sama. W niedzielę punktualnie w samo południe przy ponad dziesięciostopniowym  mrozie kilkanaście  osób z uśmiechem na twarzy ochoczo zanurzało się w Jeziorze Tarnobrzeskim. 

Na zaproszenie organizatorów do uczestnictwa w zabawie odpowiedział Prezydent Norbert Mastalerz, który co prawda do wody nie wszedł, ale z uznaniem obserwował poczynania morsów.

To bardzo fajna inicjatywa. Jak widać ze znakomitych walorów naszego pięknego Jeziora Tarnobrzeskiego można  korzystać zarówno w upalne letnie dni, jak i mroźną zimową porą, czego najlepszym przykładem są tarnobrzeskie morsy ? mówił Prezydent Mastalerz.

Info: UM, Fot. Dariusz Bajor