Zapowiada się weekend pełen emocji

W sobotę 09 lutego o godz. 17:00 będziemy mogli obejrzeć mecz Pucharu ETTU kobiet, w którym zawodniczki KTS Zamek Tarnobrzeg rozegrają na własnym terenie mecz z rosyjskim Evromost Krasnodar. Po wspaniałej wygranej 3-0 w pierwszym meczu Ćwierćfinału Pucharu ETTU tarnobrzeżanki mogą poważnie myśleć o Półfinale rozgrywek.

Dodatkową atrakcją będzie fakt iż po raz pierwszy przed polską publicznością wystąpi niemiecka zawodniczka Han Ying, która w tym sezonie wzmocniła zespół z Tarnobrzega.

Spotkanie NA ŻYWO można obejrzeć bezpłatnie w internecie na stronie http://www.laola1.tv/en/int/table-tennis/ettu/kts-zamek-tarnobrzeg-evromost-kuban/video/376-1042-110629.html.

Dzień wcześniej – 08 lutego o godz. 19:00, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podejmie we własnej hali francuski zespół Stella Sport La Romagne w ramach Ćwierćfinałów Pucharu ETTU. Ostatnie spotkanie rozgrywane we Francji zakończyło się wynikiem 3-2 dla Bogorii. Głodni kolejnych sukcesów podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą walczyć o awans do Półfinału. Bogoria Grodzisk Mazowiecki jest faworytem tego spotkania, jednak Stella Sport La Romagne nie odda łatwo punktów.

Cały mecz będzie można obejrzeć bezpłatnie NA ŻYWO w internecie na stronie http://www.laola1.tv/en/int/table-tennis/ettu/bogoria-grodzisk-mazowiecki-la-romagne/video/376-1042-110628.html.