KTS walczy o Puchar Europy

W sobotę o godzinie 18 w hali MOSiR zawodniczki KTS Zamek Tarnobrzeg stoczą najważniejszy bój o Puchar Europejskiej Unii Tenisa Stołowego.
Do Tarnobrzega przyjechała już silna reprezentacja drużyny Fenerbahce Spor Kulubu z m. in. utytułowaną Białorusinką Wiktorią Pawlowicz.

Tarnobrzeżanki, które pierwszy finałowy mecz przegrały na wyjeździe 1:3 są gotowe na zaciętą walkę o każdy punkt.

– Rozmawiałem z trenerem Nęckiem i wiem, że nikt tu u nas tanio skóry nie sprzeda. Zapowiada się wyjątkowo zacięty i ciekawy pojedynek, z którego wierzę, że zwycięskie wyjdą tarnobrzeżanki. Gorąco zachęcam wszystkich do przyjścia na mecz i dopingu dla naszych dziewczyn, bo z pewnością zasługują na to, aby w końcu dołączyć do swojej kolekcji Puchar ETTU ? mówi Norbert Mastalerz, Prezydent Tarnobrzega.

? Sport zna takie przypadki, że sytuacje teoretycznie beznadziejne ulegały odwróceniu. Będziemy walczyć najlepiej jak potrafimy, ale uczciwie trzeba przyznać, że to Turcy są faworytami– mówi Zbigniew Nęcek.
Bez względu na wynik ( decyduje bilans dwumeczu) po raz pierwszy w historii dekoracja medalistów odbędzie się w Tarnobrzegu. Jest to już piąty finał, ale nigdy dotąd tarnobrzescy kibice nie mogli uczestniczyć w tej ceremonii. ? Bardzo się cieszymy, że w końcu nasi sympatycy będą świadkami dekoracji. Jest to wielki sukces nas wszystkich ? dodaje Zbigniew Nęcek.

Ci, którzy nie będą mogli zawitać do tarnobrzeskiej hali MOSiR, mogą śledzić mecz na żywo w Internecie.

Transmisja dostępna będzie pod adresem:
http://www.laola1.tv/en/int/table-tennis/ettu/kts-zamek-tarnobrzeg-fenerbahce-sport-kulunu/video/498-989-117591.html