Dni Baranowa Sandomierskiego 2013

W dniach 6-7 lipca odbędą się Dni Baranowa Sandomierskiego. Jak zwykle nie zabraknie gwiazd estrady – w tym roku będziemy mogli zobaczyć m.in. Blue Cafe i Papa D.

Na obchody Dnia Baranowa Sandomierskiego zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Przewodniczący Rady Osiedla oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim.

? Ta impreza to jedna z największych organizowanych w gminie, dlatego staramy się aby program był dopasowany do potrzeb osób w różnym wieku, stąd tak wiele atrakcji ? mówi burmistrz Jacek Hynowski. ? Dni Baranowa Sandomierskiego to impreza, w której uczestniczą mieszkańcy z okolicznych miejscowości, dlatego zawsze dodatkowo staramy się zaprezentować to, z czego słynie nasza gmina ? podkreśla burmistrz.

Pierwszy dzień imprezy zostanie zorganizowany w rytmach dyskotekowych, na scenie wystąpi Papa D, będzie też dyskoteka pod gwiazdami oraz karaoke.

Drugi dzień to głównie prezentacje artystyczne grup działających przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim, występy lokalnych zespołów muzycznych oraz konkursy. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie można przy pomocy questu odkryć Baranów Sandomierski, a za odgadnięcie ukrytego w nim hasła otrzymać atrakcyjną nagrodę. Na ten dzień organizatorzy zaplanowali występ grupy Blue Cafe.

Imprezie będzie towarzyszyć również Jarmark Ludzi z Pasją.
Info i szczegóły: www.kulturalia.pl