Koncert Brown – 8 grudnia w Bocianówce

W najbliższą niedzielę (8 grudnia) w pubie Bocianówka przy ul. Szkolnej, wystąpi grupa Brown. Jako support zagra Macheezmo. Bilety w cenie 10zł do kupienia przed koncertem. Rozpoczęcie o godz. 19:00.

 Zespół BROWN powstał w styczniu 2001 r. Grają rocka, z wyraźnym wpływem gatunków panujących w latach 80 i 90.

W lipcu 2007 r. zagrali na XIV edycji jednego z największych festiwali rockowych w naszym kraju – WĘGORZEWO. Znaleźli się wśród 10 wybranych z 350 zgłoszonych zespołów i nie zawiedli – zdobyli nagrodę publiczności oraz wyróżnienie w dwóch kategoriach: nagroda dla najlepszego wokalisty ? Marcin Sułek oraz najlepszego gitarzysty ? Paweł Rączy.

Brali udział w programie ?Kogutto w trasie? na antenie TVP1 oraz ?BWM? w TVP3. Są laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu GO ROCK 2006 (nagroda publiczności). Ich utwory plasowały się na pierwszym miejscu Listy przebojów Nocy Niezależnych Radia Bieszczady, wielokrotnie gościli w audycjach radiowych m.in. w Radio Rzeszów, Radio Bieszczady, Radio Centrum, Eska Rock, Trójka Polskiego Radia i innych, zagrali także w sali koncertowej Radia Rzeszów transmitowany na żywo koncert.

Na swoim koncie mamy 3 płyty – BROWN (2005), Półświatło (2009) oraz „Po nieboskłonie” (2013)

W ciągu wielu lat naszej działalności zagrali naprawdę sporo koncertów – to właśnie one pozwalają w pełni poznać i przeżyć ich muzykę, są potężną dawką energii zarówno dla fanów, jak i dla zespołu.

Dzielili scenę z takimi zespołami jak: Anatema, Dog Eat Dog, T Love, Voo Voo, Coma, Mold, 2TM2,3, Dżem i innymi.Marcin Sułek – (wokal)

Skład zespołu:
Paweł Rączy – (gitara)
Darek Łebek – (gitara)
Marcin Barański – (bas)
Łukasz Rączy – (perkusja)

Teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=yrAr6dEOUFo