Dzień otwarty w tarnobrzeskim „Rolniku”

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu ul. Kopernika 18 informują, że w dniu 3 kwietnia 2014 roku (czwartek) w godz. od 9.00 do 13.00 odbędzie się w naszej szkole dzień otwarty, na który serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z opiekunami.

Szkołę można również odwiedzać indywidualnie. Wszyscy będą mogli zapoznać się z atrakcyjną ofertą edukacyjną na następny rok szkolny, zwiedzić klasopracownie, bibliotekę wraz z centrum informacyjnym. Będzie także okazja do porozmawiania z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Odwiedzający wezmą udział w ciekawych prezentacjach i zajęciach . 

Zapraszamy – Gimnazjalisto przyjdź, zobacz, posłuchaj ? i wybierz!
Pamiętaj ? ta Szkoła da Ci wykształcenie średnie i zawód, który jest atrakcyjny na rynku pracy. Ale już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ZSP nr 2 w Tarnobrzegu mieszczącego się na ul Kopernika 18 (NOWA LOKALIZACJA SZKOŁY).

W roku szkolnym 2014/2015 ZSP nr 2 proponuje następujące kierunki kształcenia:

Technik spedycji
Technik logistyki
Technik turystyki wiejskiej
Technik architektury krajobrazu
Technik ekonomista
Technik hotelarstwa
Technik agrobiznesu