Kolejny koncert w Roots Pizza

Stowarzyszenie M-Rock oraz Roots Pizza zapraszają na koncert. Tym razem zagrają grupy CF98 i Hidden World. 24.11.2018, godz. 20:00, Roots Pizza ul. Wyspiańskiego 19, Tarnobrzeg. Wjazd: 15 zł.

CF98 – Zespół CF98 (nazwa to Kaliforn 98 z tablicy Mendelejewa) powstał kilkanaście lat temu w Krakowie, kiedy to większośc dzieciaków chciała grac melodyjnego punkrocka. Mimo zmian składu, upływu czasu i zmieniającym się trendom w muzyce, ceefy wierne są swoim korzeniom i wielkiej miłości do skatepunkowego grania, jednak z ambitnym podejściem, aby to co robią nie było odtwórcze i nudne. Po całkiem sporym sukcesie płyty “Nic do stracenia” i bardziej rockowym skoku w bok na płycie ’13’, wydali niedawno piąty album Story Makers, którego powstawanie, nagrywanie i produkowanie sprawiło im wiele radości. Po cięższych czasach znowu grają w pełnym składzie (Adrian – perka, Delma – druga gitara) a nowe, szybsze, melodyjne i zazwyczaj pozytywne numery tchnęły w nich nowe życie i pozytywną energię, którą chcą przekazywać podczas grania na żywo.

CF98 tworzą:
Karolina – wokal
Alek – gitara
Delma – gitara
Michał – bas
Adrian – perka

BC https://cf98.bandcamp.com/
FB https://www.facebook.com/cf98music/

Hidden World – hardcore/rock and roll – Puławy. Zespół w swojej muzyce łączy elementy takich gatunków jak hardcore czy alternatywa, dlatego ich występ to propozycja dla miłośników mocniejszego grania.

W trakcie koncertu Hidden World usłyszycie mocne, gitarowe kompozycje z nutą melancholii. Chociaż to właśnie hardcore i punk stanowią fundament ich twórczości. muzyka jaką grają jest wypadkową wielu muzycznych fascynacji zespołu. Z tego powodu trudno jednoznacznie zakwalifikować ich do konkretnej stylistyki. Hidden World powstał na przełomie 2013 i 2014 roku w Puławach. To miasto ważne dla muzyków, bo jak sami przyznają, jest miejscem, które ma szczególny wpływ na ich twórczość. Zanim uformowało się Hidden World, członkowie zespołu współtworzyli między innymi takie projekty muzyczne jak Panacea, Kaldera, Black Tapes, Obsessions, Capital, Thirty Three Rotations.

Pod koniec zeszłego roku zespół wydał trzecią EP pod tytułem Boy. Wcześniejsze to Waiting for… oraz Vows.

BC https://hiddenworld.bandcamp.com/
FB https://www.facebook.com/hiddenworldpunk/

You May Also Like