Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg wygrywają w Tuchowie

W Tuchowie w hali MOSiR podczas II Święta Tenisa Stołowego w Gminie Tuchów odbył się turniej organizowany przez Wacława Krupę, w którym uczestniczyli zawodniczki i zawodnicy z licencją PZTS i amatorzy.
W zawodach tych brali udział po raz kolejny zawodnicy z IKS Jezioro Tarnobrzeg odnosząc zwycięstwa w trzech kategoriach.

W kategorii OPEN kobiet wygrała turniej Sylwia Stala pokonując bez straty seta wszystkie swoje przeciwniczki, podczas gdy w kategorii OPEN mężczyzn, nie miał sobie równych Paweł Włodyka.

W pojedynkach rozgrywanych w systemie „rosyjskim”, nasz zawodnik trafił na godnych przeciwników min. Jakuba Chmielowskiego z UKS Krzemień, z którym po zaciętej pięciosetowej walce wygrał 3:2.
Natomiast w grze o 1 miejsce spotkał się z Miłoszem Sawczakiem juniorem z kadry Polski juniorów (na co dzień grający w 2 lidze słowackiej) i tu również pojedynek zakończył zwycięstwem 3:1.
Czwarte miejsce w tej kategorii zajął drugi zawodnik naszego klubu Krzysztof Żyłka.

W kategorii OPEN amatorów wystąpił debiutujący w IKS-ie Paweł Demkowicz, który rozegrał świetne zawody pokonując wszystkich swoich przeciwników.
W finale po dramatycznym i emocjonującym meczu zwyciężył 3:2 Wojciecha Bochenka z Tarnowa.