15 lat Tarnobrzeg.info!

Tym razem pamiętałem! A, że jutro mam gęsty dzień, to piszę już dzisiaj. Jutro, czyli 4 marca 2019 roku, serwis Tarnobrzeg.info obchodzi 15-te urodziny. Jak na Internet kawał czasu, zresztą nie tylko jak na Internet.

Z tej okazji składam najlepsze życzenia wszystkim czytającym, czy to od 15 lat, czy od paru dni, a dodatkowo ogromne podziękowania wszystkim przez ten czas piszącym. Tym którzy pisali dawno temu i szczególnie tym, którzy piszą nadal. To dzięki Wam tak długo Tarnobrzeg.info działa i dzięki Wam ma nadal sens.

Podziękowania są, o pomoc prosiłem parę miesięcy temu (dzięki Karaś!), to zostaje jeszcze trzecie magiczne słowo, skoro mamy wyjątkową okazję. Przepraszam wszystkich, których swoimi wpisami lub decyzjami związanymi z funkcjonowaniem strony przez te lata w jakiś sposób skrzywdziłem, uraziłem, czy sprawiłem im przykrość. Mamy akurat falę zmożonej dyskusji o internetowym hejcie, mowie nienawiści, czy fake newsach, cieszę się i szczególnie doceniam to, że tak rzadko musiałem reagować, a kontakty z Policją i Prokuraturą były ograniczone do tematów pozatarnobrzeskich.

Nie planuję żadnej jubileuszowej gali, balu, ani publicznych wystąpień. Wiecie jak jest – taki trochę drugi obieg i trzecie tło. I chyba wszystkim to odpowiada.