Bogdan Bajorski kolejnym prezesem TTBS

Z dniem 1 maja funkcję prezesa Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., pełni Bogdan Bajorski. Poprzedni prezes – Konrad Goliszek złożył na ręce prezydenta pisemną rezygnację i z dniem 29.04.2019 roku, nie pełni już funkcji.

Bogdan Bajorski to absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w specjalności Ekonomika, organizacja budownictwa i inwestycji. W zeszłorocznych wyborach samorządowych bez powodzenia kandydował z listy Dla Zgody i Rozwoju Tarnobrzega.

Doświadczenie zawodowe;
– Tarnobrzeskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego – Dział eksportu budownictwa.
– Kopalnie i Zakłady Przetwórcze Siarki – Dział inwestycji; przygotowanie inwestycji i nadzór nad realizacją osiedla Bogdanówka w Tarnobrzegu, współautor prywatyzacji 2700 mieszkań zakładowych.
– Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A ; procesy prywatyzacji, zarządzanie   nieruchomościami spółki.
– Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. ; Zastępca Dyrektora ds. majątku w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
– SanTa-EKO Sp. z o.o. ; kierowanie, nadzór, logistyka, planowanie, budżetowanie utrzymania infrastruktury przemysłowej, socjalnej i biurowej  dla potrzeb; – Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o, Zakład w Chmielowie i Sandomierzu.
– Wieloletnie doświadczenie w zarządzie i nadzorze  w spółkach prawa handlowego.
– Twórca Wydziału Zamiejscowego w Tarnobrzegu Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach; Dziekan, wykładowca, autor modernizacji obiektu siedziby Wydziału.
– Certyfikat międzynarodowy w zakresie zarządzania projektami PRINCE 2.

You May Also Like