Kolbuszowa 2.0 – 5 edycja

W październiku Kolbuszowa na chwilę zamieni się w stolicę marketingu internetowego na Podkarpaciu. Wszystko za sprawą konferencji Kolbuszowa 2.0 organizowanej przez Pawła Kosmalę. Wydarzenie to zadebiutowało w lutym 2018 roku i spotkało się z tak optymistycznym przyjęciem, iż wiadomo było, że nastąpią kolejne edycje. Nadchodząca konferencja będzie już piątym razem, kiedy pasjonaci e-marketingu, właściciele sklepów internetowych itd. spotykają się aby posłuchać wystąpień zaproszonych prelegentów, najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Kolbuszowa 2.0 edycja #5 – warsztaty i konferencja
Konferencja odbędzie się 11 października, ale tym razem będzie poprzedzona warsztatami. Już 10 października chętni będą mogli wziąć udział w ciekawych szkoleniach. Adrian Gamoń, specjalista do spraw brandingu i social media poprowadzi warsztaty z LinkedIn Pro. Równolegle dla bardziej zainteresowanych sprawami SEO i e-sklepów odbędą się warsztaty z pozycjonowania sklepów internetowych. Poprowadzi je Ewelina Podrez i Dawid Pietkiewicz, specjaliści pod kątem optymalizacji stron internetowych.

Wydarzenie Kolbuszowa 2.0 #5 – dla kogo?
Konferencja jest adresowana do wszystkich zainteresowanych marketingiem internetowym, a także promocją swojej firmy w internecie. Skorzystają specjaliści zajmujący się pozycjonowaniem, agencje reklamowe, osoby związane ze sklepami internetowymi i nie tylko. Program wydarzenia skonstruowany jest tak, aby coś dla siebie wyciągnęły z niej osoby dopiero wkraczające w świat marketingu online, jak i osoby zaawansowane w temacie.

Kolbuszowska konferencja o marketingu internetowym – jak to się zaczęło
Jak wspomina organizator konferencji, na początku miało być to niewielkie spotkanie na ok. 30 osób. Tymczasem okazało się, że zainteresowanie tematem przewyższa wszelkie oczekiwania. Ostatecznie, w pierwszej edycji wydarzenia udział wzięło ok. 100 osób. W ramach tematyki wydarzenia poruszane są wątki dotyczące promowania firm w internecie, wspomagania sprzedaży oraz rozwoju e-biznesu. Jest to tak dynamicznie rozwijająca się dziedzina, że stale należy trzymać rękę na pulsie, toteż wiedza serwowana przez specjalistów jest na wagę złota. Program wydarzenia sprawia, że na tę konferencję, do Kolbuszowej ściągają ludzie z całej Polski.

You May Also Like