PikniaKolada, czyli piknik w Dworku Różany Puzzel w Chmielowie z koncertem Diany Ciecierskiej

Zapraszamy wszystkich na PikniaKolade, czyli pierwszy piknik organizowany w rezydencji Dworek Różany Puzzel w Chmielowie.

Podczas PikniaKolady, organizatorzy oddają do dyspozycji 2ha Parku, domu Pomników Przyrody z wytyczonymi ścieżkami, ławeczkami, placem zabaw, altaną i specjalnie przygotowanymi na ten dzień atrakcjami w Parku.

Na terenie posiadłości znajdują sie 2 budynki. W pierwszym od wjazdu mieści się duża Sala Różana z przyległą Oranżerią, to właśnie tam, będziecie mogli skosztować zamówione z karty dania. Czas posiłku umilą muzycy grający na żywo.

Niewiele dalej mieści się Zabytkowy Dworek, który tego dnia ugości swoimi wnętrzami, odsłaniając swój taras z widokiem na Park, zaprosi do odpoczynku na wygodnym hamaku lub ogrodowej sofie.

Plan wydarzenia:
12:00 – „Śniadanie na Trawie” – przekąski śniadaniowe przygotowane w formie Open Baru, sami decydujecie co znajdzie się na Waszych talerzach. W czasie śniadania spróbujecie potraw regionalnych w formie przekąsek, dania przygotowane przez naszą kuchnię wedle starych receptur z nowoczesną interpretacją. Jedząc śniadanie w naszym Parku, będziecie mogli obejrzeć projekcje kina familijnego na dużym ekranie w altanie, pośród pięknych drzew

Można wziąć swoje kocyki lub coś na czym usiądziecie podczas śniadania.

Puzzel zatroszczy się o atrakcje i mnóstwo smacznego jedzenia. Od godziny 14:00 do 20:00 w Oranżerii, dostępna będzie karta specjalna Szefa Kuchni, zamówić będziecie mogli potrawy tradycyjne w ciekawym i nowoczesnym wykonaniu, w karcie znajdą się między innymi potrawy pochodzące z naszych regionów. Płatność za dania wedle zamówienia.

Zaplanowano również atrakcje dla Waszych pociech, w czasie kiedy Wasze dzieci będą się wspaniale bawić pod okiem Animatorów, Wy napijecie się pysznej kawy w towarzystwie świeżo pieczonego ciasta, posłuchacie kameralnych występów muzyków na żywo w Oranżerii. Po smacznym obiedzie proponujemy gry i zabawy dla całych rodzin, konkursy z nagrodami.

Od godziny 12:00 otwarty będzie bar, spróbować będziecie mogli piw regionalnych, win pochodzących z lokalnych winnicy i kolorowych drinków.

Na koniec PikniaKolady o 18:00 koncert Diany Ciecierskiej, półfinalistki tegorocznej edycji The Voice of Poland. Laureatki wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Jej debiutancki singiel „Żyj z tym sam” w krótkim czasie stał się ogólnopolskim hitem⭐

A tutaj strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2533993910220496/

You May Also Like