Zawodnicy IKS Jezioro Tarnobrzeg przywieźli 4 medale z Puław

Ekipa IKS Jezioro Tarnobrzeg

Po raz szesnasty Puławach odbył się Turniej Tenisa Stołowego na Wózkach, organizowany przez Tadeusza Kiernickiego z Puławskiej Fundacji Osób Niepełnosprawnych PA-KT.
Był to kolejny turniej w Puławach, w którym uczestniczyli zawodnicy IKS JEZIORO Tarnobrzeg w składzie Emilia Kotarska, Piotr Sokalski, Rajmund Zięba, Mateusz Walski przy wsparciu trenera Radosława Poświatowskiego.

4 medale (2 złote i 2 srebrne)
Emilia Kotarska wygrywa kategorie kobiet (robi to już od kilku) oraz w kategorii OPEN , grając z mężczyznami zajmuje wysokie 4 miejsce.
W kategorii tetra klasy startowe 1-2 w finale dochodzi do pojedynku dwóch zawodników IKS-u, Piotr Sokalski po wyrównanymi zaciętym pojedynku pokonuje 0:3 (12:10, 11:9, 11:9) Rajmunda Ziębę.
Piotr osiąga również świetny wynik w kategorii Open, zajmując 2 miejsce, w finale przegrywa 1:3 z  Grzegorzem Papisem Start Warszawa, który jest również zwycięzcą kategorii para klasy startowe 3-5.

Tetra klasy startowe 1-2
Piotr Sokalski IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Rajmund Zięba IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Piotr Adach Puławy

Para klasy startowe 3-5
Grzegorz Papis Start Warszawa
Jarek Brzyski SIRON Biłgoraj
Dariusz Iwańczyk SIRON Biłgoraj

Kobiety klasy startowe 3-5
Emilia Kotarska IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Danuta Rówińska TEAM Dębica
Katarzyna Stania Ryki

OPEN
Grzegorz Papis Start Warszawa
Piotr Sokalski IKS JEZIORO Tarnobrzeg
Jarek Brzyski SIRON Biłgoraj
Emilia Kotarska IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Jeszcze dodatkowa informacja: Drużyna KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów, w której występuje nasz zawodnik Paweł Włodyka w rozgrywkach 1 ligi pokonała 7:3 PWSZ Zamość.

You May Also Like