A może plac zabaw przy Przedszkolu nr 5 z BO2020?

Od  30.09 – 04.10.2019 r. w siedzibie Prezydenta Miasta Tarnobrzega  oraz  06.10.2019 (niedziela ) na osiedlach miasta można głosować na projekty z budżetu obywatelskiego. Przedszkole nr 5 również zgłosiło swój projekt, który stanowić ma pierwszy krok w kierunku pełnej modernizacji placówki oraz jej otoczenia.

Pojawiła się już tutaj zachęta do głosowania na ujęcie wód siarkowych, teraz czas na kolejną, nadesłaną z Przedszkola nr 5. Zachęta poniżej.

“Rekreacyjno-edukacyjny plac zabaw przy Przedszkolu nr  5 w  Tarnobrzegu” to nie tylko nowe miejsce zabaw dla dzieci uczęszczających do “przedszkolnej piątki” ale również miejsce spotkań dzieci i rodziców z całego osiedla jak również pozostałych mieszkańców Tarnobrzega. Opisywany projekt to również podniesienie standardów bezpieczeństw oraz uatrakcyjnienie otoczenia Przedszkola nr 5 jak również stworzenie w pełni edukacyjno-rekreacyjnego miejsca nie tylko dla wychowanków placówki.

W imieniu dzieci, rodziców oraz wychowawców przedszkola nr 5 gorąco prosimy o wasze zaangażowanie i głosy. Pamiętajcie, iż w głosowaniu mogą brać również udział osoby niepełnoletnie oraz dzieci pod warunkiem okazania dokumentu ze zdjęciem lub aktu urodzenia oraz stawienia się w miejscu wyznaczonym do głosowania z rodzicem.

Sprawmy aby dzieci z “Przedszkolnej piątki” oraz sąsiadujących osiedli mogły bawić się na nowym, w pełni bezpiecznym placu zabaw.

You May Also Like