Znamy pierwszych najemców Karuzeli

Znamy pierwsze sklepy jakie znajdą się w projektowanym obecnie centrum handlowym Karuzela w Tarnobrzegu. Pierwsi najemcy podpisali umowy najmu w centrum handlowym Karuzela, które zostanie zrealizowane przy wiadukcie kolejowym przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu.

Sklepy modowe Sinsay, House i Cropp zajmą powierzchnię prawie 3.000 m kwadratowych w projekcie który będzie liczył ponad 20.000 m.kw. Poprzemysłowy teren o powierzchni 7ha zostanie zrewitalizowany i zabudowany kilkoma budynkami w formie parku handlowego. Większość powierzchni zajmą sklepy z branży modowej, a w skład projektu wchodzi również sklep typu dom i ogród o powierzchni około 9.000 m kw.

„Jeszcze przed końcem roku podpiszemy kolejne 2-3 umowy najmu z branżą wyposażenia wnętrz i modą co da nam około 35-40%  wynajętej powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem budowy. To bardzo dobry wynik.” – mówi Piotr Wasilewski odpowiedzialny za najem lokali handlowych w Karuzeli.

Centra handlowe pod nazwą Karuzela działają już w Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Mrągowie, Gołdapi, Turku i Lublińcu. W chwili obecnej realizowana jest Karuzela w Ełku a jeszcze w tym roku rozpocznie się kolejna budowa, tym razem w Kołobrzegu.

Info: Retail Concept/Karuzela

You May Also Like