Pozytywnie Skopani w MGOK Baranów

Rewelacyjny spektakl Pozytywnie Skopanych ponownie w Baranowie Sandomierskim. W poniedziałek 27 stycznia „Matka brata mojego syna”. Znów pękać będziemy ze śmiechu obserwując perypetie miłosne pewnej – dość szczególnej – rodziny. „Matka brata mojego syna” w wykonaniu grupy teatralnej Pozytywnie Skopani zaprezentowana zostanie na scenie w Baranowie Sandomierskim w najbliższy poniedziałek.

pozytywnie skopani

Spektakl miał swoją premierę przed rokiem. Pierwsze pokazy nie zmieściły wszystkich chętnych widzów, którzy chcieli obejrzeć nową inscenizację popularnej teatralnej grupy. W ciągu roku aktorzy odwiedzili już z przedstawieniem kilkanaście miejscowości. Wciąż jednak nie wszyscy w naszej okolicy mogli tę świetną komedię obejrzeć, stąd pomysł organizacji kolejnego pokazu w Baranowie Sandomierskim.

„Matka brata mojego syna” to dwuaktowa czarna komedia pióra Juliusza Machulskiego. Punktem wyjścia jest moment, kiedy najstarszy z rodu – znany pisarz Wincenty Laskus w dniu siedemdziesiątych urodzin nagle trafia do szpitala. Na jaw zaczynają wychodzić rodzinne sekrety… Pełno tu błyskotliwych dialogów, inteligentnego humoru i komicznych gagów.

Obsada:

Paweł Dobrowolski – Wincenty,

Wojciech Gwoździowski – Zygmunt,

Agata Dobrowolska – Greta,

Marzena Hynowska – Beatrycze,

Mateusz Załuska – Xawery,

Dorota Witas – Anna.

Reżyseria: Wojciech Gwoździowski

Spektakl będzie można obejrzeć w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim w poniedziałek 27 stycznia o godz. 16.30. Wstęp jest wolny.

rd

You May Also Like