25 edycja konkursu Wygraj Sukces

Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu zapraszają SOLISTÓW w 4 kategoriach wiekowych dzieci i młodzież – urodzonych w latach 2013 – 2001 do wzięcia udziału w 25. edycji konkursu WYGRAJ SUKCES. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Tarnobrzega.
Wokaliści zgłaszają  udział w konkursie do 12 marca 2020 r. wypełniając formularz dostępny na stronie www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl .

Wygraj Sukces

Płytę bieżącej edycji wraz z kodem identyfikacyjnym niezbędnym do zgłoszenia uczestnika na formularzu można nabyć w Studiu Pro-Media, ul. 11 Listopada 9 w Tarnobrzegu lub w sklepie internetowym www.sklep.wygrajsukces.com.pl

Płytę wydało tarnobrzeskie Studio Pro-Media Jarosława Piątkowskiego. Jak co roku od 25 lat, płyta rozpoczyna przygotowania do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES.

W dniach: 17 – 19, 23 – 28 kwietnia 2020 r.  młodzi artyści podczas kwalifikacji wstępnych zaprezentują się na scenie w ponad 50 ośrodkach kultury na terenie całego kraju. Soliści w kwalifikacjach wstępnych wykonują 1 piosenkę wybraną przez siebie (obowiązkową lub dowolną).

Kwalifikacje wstępne odbędą się w Tarnobrzeskim Domu Kultury
w dniu 18 kwietnia 2020 r.

Warunki udziału w konkursie, zostały szczegółowo opisane w regulaminie, który znajduje się na stronie: www.wygrajsukces.com.pl , www.tdk.tarnobrzeg.pl

You May Also Like