Wszystko jest muzyką – koncert w Baranowie Sandomierskim

Zaśpiewają i zatańczą! Baranowski MGOK zaprasza na kolejny koncert swoich wychowanków. Tym razem wokalno-taneczny.

W najbliższą niedzielę 16 lutego odbędzie się kolejny z serii koncertów organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim. Tym razem na scenie zaprezentują się m.in. młodzi wokaliści, którzy pracują pod okiem Katarzyny Dereń.

MGOK

– Jest to grupa wokalna, a także soliści. Dzieci w różnym wieku, od paru lat do nastolatków – tłumaczy instruktorka. – Z niektórymi osobami pracujemy już od kilku lat, ale są także bardzo młodzi, początkujący wokaliści, którzy na nasze zajęcia uczęszczają dopiero od października. Chcemy zaprezentować rodzicom oraz wszystkim mieszkańcom, jakie robią postępy, jak pięknie rozwijają swoje talenty.

Usłyszymy występy grupowe, a także popisy solowe. W repertuarze znajdują się piosenki prezentowane podczas konkursów, w których podopieczni biorą udział, a także specjalnie przygotowane na niedzielny koncert. Będą to znane utwory o tematyce dziecięcej, a także popowe, rockowe, bluesowe, a nawet jazzowe kawałki w nowych interpretacjach.

Śpiew przeplatany będzie tańcem nowoczesnym. Od października w MGOK-u zajęcia prowadzi Karolina Bielska, młodziutka instruktorka, wychowanka Ewy Pluty i kontynuatorka założonej przez nią grupy FLASH. W niedzielę zobaczymy znane już twarze flashowe, ale z autorską choreografią nowej instruktorki. Po raz pierwszy zaprezentują się także maluchy, czyli tancerze w wieku kilku lat, którzy rozpoczęli swoją przygodę z tańcem dopiero parę miesięcy temu.

Koncert pt. „Wszystko jest muzyką!” odbędzie się w niedzielę 16 lutego o godz. 18.00 w MGOK-u w Baranowie Sandomierskim. Wstęp jest otwarty.

rd

You May Also Like