Przeprawowe Mistrzostwa Pedders H6

Ostra rywalizacja w 6-godzinnym maratonie przeprawowym, czyli Przeprawowe Mistrzostwa Pedders H6 w Tarnobrzegu – Runda I.
14 marca w Tarnobrzegu spotka się ścisła czołówka polskiej przeprawy, która będzie rywalizowała na kilkukilometrowej pętli, naszpikowanej odcinkami specjalnymi.

Załogi startują w trzech klasach: No Limit, Advance oraz Challenge. Każda z klas musi spełniać wymogi techniczne oraz regulaminowe. Klasa No Limit to auta maksymalnie zmodyfikowane, posiadające co najmniej jedną wyciągarkę mechaniczną. W klasie Advance, można korzystać jedynie z wyciągarek elektrycznych i hydraulicznych. Klasa Challenge to auta z seryjnym nadwoziem, niewielkimi modyfikacjami zawieszenia i jedną wyciągarką elektryczną. 

PMPH6, składa się z trzech rund w ciągu roku, które zlokalizowane są w trzech różnych województwach (podkarpackim, opolskim oraz dolnośląskim). Dzięki przychylności władz oraz społeczeństwa tarnobrzeskiego, mamy przyjemność zainaugurować sezon off-roadowy właśnie w Tarnobrzegu i mamy nadzieję, że PMPH6 będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem jak w roku ubiegłym.

Lista startowa po raz kolejny zapełniła się błyskawicznie od otwarcia zapisów, co samo przez się pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ta impreza. Walka full contact, masa adrenaliny i wspaniałe widowisko dla pasjonatów oraz kibiców.

Rywalizacja w tej formie jest bardzo widowiskowa, co powoduje, że zawodnicy dają z siebie wszystko. Wygrywa załoga, która zdobędzie jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie. Przy trasie PMPH6 wyznaczona jest strefa, w której stacjonują serwisy. W miasteczku PMPH6 znajduje się biuro imprezy, w którym następuje rejestracja zawodników, znajdują się tam również strefy z artykułami sponsorów.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu jakim są Przeprawowe Mistrzostwa Pedders H6.

Więcej informacji na www.pt-serwis.pl oraz facebook.com/EUROFORUM