Prezydent pyta przedsiębiorców o ich potrzeby

Kilka dni temu pojawiła się informacja o miejskim wsparciu dla niektórych lokalnych przedsiębiorców, polegającym m.in. na obniżce czynszów dzierżawców lokali miejskich. Dziś Prezydent uruchamia specjalną skrzynkę mailową, na którą przedsiębiorczy mogą wysyłać swoje propozycje i oczekiwania.

Apel prezydenta do przedsiębiorców

Drodzy przedsiębiorcy, wszyscy prowadzący małe i średnie, ale też duże biznesy w naszym mieście. Wszyscy, którzy już teraz doświadczacie skutków pandemii. By nie tracić czasu, już teraz przedstawiłem propozycje pomocy, jaką ze strony miasta możemy Wam zaoferować. Zdaję sobie jednak sprawę, że w wielu przypadkach nie będzie to wystarczające, by podnieść firmę, by utrzymać miejsca pracy. Zdaję sobie sprawę również z tego, że jako samorząd nie jestesmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom, jakie rodzą się w tej dramatycznej sytuacji. Państwo też jesteście tego świadomi. Ogranicza nas sytuacja finansowa, ograniczają nierzadko też przepisy. Chcemy jednak zrobić co w naszej mocy, by po ustaniu zagrożenia, jak najszybciej do naszego miasta powróciło normalne życie. 

Aby móc zaproponować być może jeszcze jakieś inne, konkretne rozwiązania, które pomogą zapobiec poważnym ekonomicznym skutkom pandemii w naszym mieście, chcemy poznać Wasze obawy i problemy, z jakimi obecnie się zmagacie. Chcemy wsłuchać się w Wasze propozycje rozwiązań, które usprawnią działania zmierzające do wznowienia prowadzonej przez Was działalności. Czekamy na maile: przedsiebiorca@um.tarnobrzeg.pl

Prezydent Tarnobrzega
/-/ Dariusz Bożek 

You May Also Like