FitBOX – dieta kaloryczna już w Waszym mieście!

Marzysz o szczupłej sylwetce na lato lub przeciwnie chcesz utrzymać masę mięśniową? Nie masz czasu lub umiejętności na przygotowanie zdrowych posiłków? My zrobimy to za Ciebie! Zapraszamy do skorzystania z naszej przepysznej fit diety. Przy współpracy z dietetykiem, opracowaliśmy różnorodne diety m.in. KLASYCZNĄ oraz WEGETARIAŃSKĄ o różnych kalorycznościach, wyróżniające się jakością i łatwością w zastosowaniu.

Z potrzeby naszych Klientów wprowadziliśmy również diety dla osób chorujących na cukrzycę, Hashimoto, nadciśnienie tętnicze oraz choroby kardiologiczne (dieta DASH) lub problemy z jelitami (dieta PROBIOTYCZNA i BEZGLUTENOWA). Na Państwa prośbę podajemy ilość białek, tłuszczów i węglowodanów, których wartości są niezbędne do prawidłowego podawania insuliny.

Dla Klientów budujących masę mięśniową przygotowaliśmy dietę SPORT, a dla tych, którzy chcą się odmłodzić i zredukować masę polecamy dietę SIRT. Nasze potrawy są kolorowe, na bazie świeżych warzyw, mięs i ryb. W naszych dietach stosujemy różnego rodzaju kasze, również wracającą do łask komosę. FitBOXy przygotowujemy, chłodzimy, pakujemy termo zgrzewarką, a wieczorem rozwozimy, abyście mogli od rana zdrowo i regularnie się odżywiać! Diety mogą składać się z 5 lub 3 posiłków, istnieje również możliwość zamawiania samych dań obiadowych.

Dowozimy w Stalowej Woli, Nisku, Sandomierzu, Tarnobrzegu, Kraśniku, Janowie Lubelskim, Leżajsku oraz Rzeszowie.

POLECAJ I ZYSKAJ! Jeżeli wykupiłeś dietę na min. 5 dni i polecona osoba, również wykupi dietę FitBOX na min. 5 dni. Ty zyskujesz 1 dzień diety GRATIS!

Więcej informacji oraz cennik na naszej stronie www.fitbox.com.pl lub pod nr telefonu 690 957 220. Jeżeli masz więcej pytań, nie wiesz jaką kalorykę wybrać dla Siebie lub bliskich, napisz na fitbox.dieta@gmail.com, a nasz DIETETYK pomoże fachowo w doradztwie.

Materiał partnera