Podziękowania od Konfederacji

Do redakcji nadeszły podziękowania z Ruchu Narodowego za głosy oddane na Krzysztofa Bosaka:
W imieniu Konfederacji bardzo dziękujemy wszystkim wyborcom miasta Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego, którzy oddali wczoraj swój głos w wyborach prezydenckich  na Krzysztofa Bosaka.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście naszego kandydata, który  w swojej działalności politycznej z pewnością Was nie zawiedzie. Istotnej dla Was i oczekiwanej   zmiany nie są w stanie dokonać ludzie z postsolidarnościowego układu PO/PiS-u, który metodą rewolucyjną przez ostatnie 30 lat niszczył dorobek wielu pokoleń Polaków sprowadzając Polskę do roli  mało  znaczącego kraju  pozbawionego swojej gospodarki i kultury,  kraju który jej wartościową  młodą wykształconą część  skazał na emigrację a wiele innych grup społecznych na marginalizację. Wierzymy że wkrótce uda się nam wspólnie odbudować  Polskę w oparciu o wartości narodowe konserwatywne i wolnościowe, potrzebujemy tylko nadal waszego wsparcia.

Jesteśmy pełni uznania dla waszego wysiłku w pozyskanie głosów.  Wielu z was zupełnie bezinteresownie zaangażowało się w kampanię wyborczą rozwieszając plakaty, banery i ulotki oraz przekonując do naszego kandydata znajomych i rodzinę. Udostępnialiście swoje płoty, ogrodzenia balkony na materiały reklamowe. Dzięki temu w niektórych obwodach w Tarnobrzegu wynik  wynosił powyżej 10%, były to między innymi Wielowieś i Sielec oraz obwód nr 22 ale były również inne obwody w których wynik wynosił powyżej 8%. Dobre wyniki mieliśmy w powiecie średnio 8,3%, czyli powyżej wyniku ogólnopolskiego gdzie największy procentowo wynik padł w Gminie Grębów 9,2% ale równie dobre wyniki padły w Gminie Gorzyce i Nowa Dęba powyżej  8 % oraz w Gminie Baranów Sandomierski. W liczbach bezwzględnych wzrosło znacząco poparcie w powiecie oraz w mieście w porównaniu do poparcia jakie uzyskała Konfederacja w 2019 roku.

Dziękujemy za każdy wasz głos oraz zaangażowanie i zapraszamy naszych sympatyków oraz wyborców do kontaktu poprzez strony facebookowe oraz nasze biuro w Tarnobrzegu.

Z wyrazami szacunku:

Małgorzata Zych
Pełnomocnik RN w mieście Tarnobrzeg i powiecie tarnobrzeskim
Pełnomocnik wyborczy KW Krzysztofa Bosaka na miasto i powiat Tarnobrzeg

You May Also Like