Sandomierz Fashion Foto – Zdjęcie Fashion w Przestrzeni Miasta Sandomierza

„Tygodnik Nadwiślański” zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach wydarzenia kulturalno-modowego Sandomierz Fashion Street, którego finał odbędzie się 9 sierpnia na sandomierskiej starówce.
Jesteś fotografem? Pasjonatem fotografii? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu streetowej stylizacji modelki/modela w przestrzeni miasta Sandomierza. W sposób nowatorski i niebanalny. Zdjęcia należy wysłać na adres konkurs@tyna.info.pl do 26 lipca, do godz. 23.59!

27 lipca na stronie na Facebooku „Tygodnika Nadwiślańskiego” zostanie opublikowana galeria nadesłanych prac i rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 3 sierpnia, do godz. 13.00. Dziesięć zdjęć, które otrzymają największą liczbę pozytywnych reakcji, zostanie zaprezentowanych 9 sierpnia na sandomierskim rynku, podczas finału wydarzenia Sandomierz Fashion Street. Później będzie można je oglądać także na wystawie w Ilusion Art Cafe w Sandomierzu.

Drugim etapem konkursu będzie wyłonienie zwycięskiej pracy. Jury, któremu przewodniczył będzie znany i ceniony fotograf Łukasz Dziewic, wybierze najlepszą pracę spośród nominowanej dziesiątki.
Zwycięska praca zostanie wyróżniona podczas wydarzenia. Fotograf oraz modelka/model będą mogli wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej (zapewniamy stylistę, wizażystę oraz fryzjera). Zostaną także zaproszeni do strefy VIP podczas wydarzenia Sandomierz Fashion Street. Oprócz tego autor zwycięskiej fotografii będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”.
Na fotografie czekamy do 26 lipca do godz 23.59. Regulamin dostępny jest na stronie tyna.info.pl

You May Also Like