Odchudzanie latem jest możliwe

Co roku gdy zbliżają się letnie miesiące zaczynamy myśleć o tym, żeby poprawić swoją sylwetkę. Wielu z Nas zastanawia się jak to zrobić szybko i skutecznie. I czy osiągnięte efekty przed wakacjami uda się utrzymać podczas urlopu, wyjazdów czy wieczornego grillowania i cieszyć się nowym wyglądem przez kolejne miesiące. Na te i inne pytania odpowiedziała Sylwia Łysoń– dietetyk Naturhouse w Tarnobrzegu

CZY WARTO ROZPOCZYNAĆ ODCHUDZANIE LATEM, KIEDY POKUS JEST ZNACZNIEJ WIĘCEJ NIŻ JESIENIĄ CZY ZIMĄ?

Oczywiście, że warto:-) Każda pora roku ma swoje zalety i wady, jeśli myślimy o nich pod kątem odchudzania. Wbrew pozorom lato jest jednym z łatwiejszych okresów aby zadbać o swoje zdrowie i zrzucić zbędne kilogramy. W sezonie letnim metabolizm pracuje na pełniejszych obrotach niż zimą, poza tym podczas wysokich temperatur odczuwamy mniejsze łaknienie więc automatycznie łatwiej jest utrzymać zalecenia diety redukcyjnej. Oprócz tego częściej wolny czas spędzamy na świeżym powietrzu planując wycieczki górskie. Korzystając z pogody więcej spacerujemy, pływamy, biegamy czy jeździmy na rowerze lub rolkach – A to wszystko przyspiesza odchudzanie. Mamy dostęp do świeżych i sezonowych warzyw czy owoców, przez co dieta jest bardzo smaczna i zdrowa.

JEŚLI JUŻ PODEJMIEMY DECYZJĘ O ODCHUDZANIU TO OD CZEGO ZACZĄĆ?

Aby odchudzanie było skuteczne w wakacje i nie tylko, trzeba go dobrze zaplanować, w tym najlepiej pomoże dietetyk. Podczas wizyty w gabinecie dietetyk poznaje oczekiwania i potrzeby klienta, przez co może indywidualnie dopasować dietę do potrzeb. Regularne wizyty w gabinecie utrzymują wysoki poziom motywacji przez co odchudzanie jest skuteczne. Ja spotykam się ze swoimi klientami raz w tygodniu dzięki czemu możemy zaplanować i dopasować dietę do aktualnej sytuacji np. na urlop, przed weekendowym grillowaniem, weselem, komunią, wyjazdem na weekend czy spotkaniem ze znajomymi. Imprezy i spotkania towarzyskie są częścią naszego życia więc musimy się nauczyć jak sobie na nich radzić podczas diety lub po stabilizacji – i tego się właśnie podczas kuracji uczymy.

Z CZYM NAJWIĘKSZE PROBLEMY MAJĄ KLIENCI GABINETU DIETETYCZNEGO?

Największą trudnością z jaką borykają się moi klienci to letnie pokusy np. lody, zimne napoje gazowane, alkohol, wieczorne imprezy. Jednak jestem z nich ogromnie dumna, bo radzą sobie rewelacyjnie. Będąc na diecie nie oznacza, że nie możemy pozwolić sobie na małe odstępstwo i lekko „pogrzeszyć”, natomiast musi to być zaplanowane, dopasowane do całego tygodnia diety i kontrolowane. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że spadki na wadze w moim gabinecie w miesiącach letnich niczym nie odbiegają od tych jesienią czy zimą. Wystarczy dostosować się do zaleceń i wykazać odrobinę chęci:-)

JAKA KURACJA JEST NAJCZĘŚĆIEJ WYBIERANA PODCZAS WAKACJI?

Naturhouse w swojej ofercie posiada bardzo szeroką gamę diet i pakietów, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta na pierwszej wizycie. Większa część osób decyduje się na standardową kurację z cotygodniowymi spotkaniami, dietą i suplementacją. Ostatnio wzrosło znacząco zainteresowanie BOXAMI, czyli trzy tygodniowymi kuracjami przy których nie ma konieczności regularnych wizyt w gabinecie.

Dostępne są dwa rodzaje boxów:
1)Box Detox
2)Box Antycellulit

Każdy z nich zawiera:

  • plan diety, czyli dokładnie i przejrzyście rozpisany jadłospis na 3 tygodnie,
  • porady i wskazówki żywieniowe merytorycznie opracowane przez dietetyka,
  • ciekawe i proste przepisy na smaczne potrawy, z których można korzystać po zakończonej kuracji,
  • zestaw naturalnej suplementacji, która ułatwi osiągnięcie wymarzonego efektu.

Box Detox – przeznaczony jest dla osób chcących wprowadzić dietę oczyszczającą organizm, aby pozbyć się uczucia zmęczenia i ciężkości. Co zyskujesz po 3 tygodniach:
– utratę wagi 3-5 kilogramów
– poprawę pracy układu pokarmowego,
– brak zaparć
– poprawę stanu skóry, włosów i paznokci
– usunięcie nadmiaru zatrzymanej wody metabolicznej

Box Antycellulit – jest to opcja dla osób mających problem z pojawiającym się efektem skórki pomarańczowej na udach, pośladkach i brzuchu. Już po 3 tygodniach stosowanie diety zauważysz:

  • jędrniejszą skórę
  • więcej energii
  • utratę ok. 3 kilogramów
  • zmniejszone obwody dolnych partii ciała
  • utrata zatrzymanej wody metabolicznej

Podstawowym celem kuracji w Naturhouse jest wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, co zaprocentuje poprawą zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Umów się już dzisiaj na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ w placówce Naturhouse w Tarnobrzegu i wybierz kurację dla siebie

Naturhouse Tarnobrzeg
ul. Szeroka 20
tel: 505-608-313

Materiał partnera

You May Also Like