IKS JEZIORO Tarnobrzeg wraca z Gdańska z trzema medalami

W 2 Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Gdańsku wystąpiło 6 zawodników IKS JEZIORO Tarnobrzeg z klas 8-11, którzy zdobyli 3 medale (złoty i 2 brązowe).

W klasie 10 Paweł WŁODYKA wygrywa fazę grupową turnieju i całe zawody bez straty seta, w półfinale pokonuje Krzysztofa BEDNARKA KS ELTA Łódź. W finale Damiana WINNICKIEGO START Skierniewice i zdobywa złoty medal.

W klasie 9 występuje trzech zawodników IKS-u, DAWID Sowa po wygranym jednym meczu i pechowo przegranych dwóch meczach 2:3 fazy grupowej odpada z walki o medale.

Mariusz MATEJEK z rozgrywek grupowych wychodzi z 2 miejsca by w ćwierćfinale przegrać 1:3 z Pawłem KONSTANTYNEM IKS AWF Warszawa/ Zajmuje 5-6 miejsce po pokonaniu 3:0 Benedykta MĄKOSĘ Star Radom.
Antoni BIEDZIUK z fazy grupowej wychodzi z 2 miejsca, w ćwierćfinale 3:2 wygrywa z Marcinem ZIELIŃSKIM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki. W meczu o finał 1:3 ulega Dariuszowi ŚCIGANEMU Start Katowice i kończy z brązowym medalem.

W klasie 8 Paweł MAZURYK wygrywa wszystkie mecze po 3:0 w swojej grupie a w ćwierćfinale pokonał 3:1 Macieja POŁUBOCZKO START Szczecin. W walce o finał po dobrym pojedynku przegrał 1:3 z Piotrem GRUDŃIEM START Zielona Góra i zdobył tym samym brązowy medal.

Jest to kolejny sukces i udany start naszych tenisistów stołowych w tegorocznych zawodach sportowych.
Trzecie i zarazem ostatnie w tym roku Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 20-22 listopada w Krakowie gdzie pojadą zawodnicy IKS-u.

You May Also Like