Kasandra- firany skrojone na Twoją miarę

Czy firanki są jeszcze modne? Jak najbardziej! Choć miejsce firanek zaczęły zajmować rolety, żaluzje i wiele innych rozwiązań, wciąż nie brakuje zwolenników tradycyjnych, zwiewnych firanek. Tego rodzaju dekoracja nie tylko zdobi wnętrze, ale doskonale chroni przed słońcem czy przed wścibskim wzrokiem sąsiadów. Bez firanek wnętrze wydaje się puste i chłodne, nie ma tej przytulności i wyjątkowego uroku, jakiego nie brakuje we wnętrzach zdobionych pięknymi firankami.

Panele okienne- alternatywa dla firanek

Panele okienne są pewnego rodzaju alternatywą dla tradycyjnych firanek. Są to płaty materiału, posiadające drążek obciążający, umieszczony na dolnym skraju panelu. Najczęściej kojarzą nam się z loftowymi wnętrzami, dzisiaj jednak stosowane są we wnętrzach nowoczesnych, często w zamian za tradycyjne, zwiewne firanki. Są bardzo łatwe w montażu, jeszcze prostsze w użytkowaniu i utrzymaniu. Sposób montażu paneli okiennym niewiele różni się od montażu tradycyjnych firanek. Mogą występować w wersji na kółeczkach bądź na żabkach. Panele okienne można dowolnie zestawiać ze sobą, łączyć w przeróżne aranżacje. Dostępne są zarówno proste i niezobowiązujące motywy o delikatnych kolorach, jak i bardziej wyraziste, nieco ekstrawaganckie modele, które rzucają się w oczy. Za pomocą paneli okiennych w łatwy i szybki sposób odmienisz wnętrze, tworząc zupełnie nową aranżację. Firanki panele zyskują coraz większą popularność i coraz częściej goszczą w naszych domach.

obrusy dekoracyjne

Kasandra- sklep z firankami dla Ciebie

Sklep z firankami Kasandra oferuje swoim klientom firany o najwyższej jakości. Oprócz tradycyjnych firanek we wszelkich kolorach i o różnych motywach, na uwagę zasługują także innowacyjne panele firanki oraz piękne obrusy. Firany w połączeniu z misternie zdobionym obrusem staną się niezwykłą dekoracją każdego stylowego wnętrza.

Firanka czy panel?

Oba rozwiązania mają swoje plusy. Firanki są lekkie, zwiewne, nadają wnętrzu świeżości. Pięknie falują, delikatnie smagane wiatrem zza okna. Panele natomiast pozostają niemal nieruchome, zdobiąc wnętrze. Są stabilne i łatwe do zamontowania, a do tego niezwykle tanie. Za ich pomocą kilku chwil i za grosze stworzysz całkiem nowy styl wnętrza. Warto postawić na firany bądź panele firankowe  szczególnie w salonie, który w większości domów jest wnętrzem reprezentacyjnym. Firanki sprawdzą się także w sypialni jako stróż naszej prywatności i intymności. Firany w każdym wnętrzu stworzą unikalny, stylowy klimat, w którym rewelacyjnie się odpoczywa.

Materiał partnera